Lapszabász

Obi hungary retail kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkákat precízen kivitelezedEllenőrzöd az elkészült termékeket, kijavítod a felmerülő hibákatTeljes körűen nyújtasz információt és tanácsot a vásárlóink számáraSzakszerűen értékesíteszKezeled a rendeléseketBiztosítod az áruház feltöltöttségét 100 %-os vasárnapi pótlék AYCM All You Can Move Bérlet támogatás Céges rendezvények EAP Employee Assistance Program Egészségbiztosítás Karácsonyi jutalom Dolgozói vásárlói kedvezmény Tréningek és továbbképzések Szakirányú végzettséggel pl.:
bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői rendelkezelFaipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalattal rendelkezelVevőközpontú gondolkodású, segítőkész és dinamikus személyiség vagyHatékonyan és pontosan végzed a munkádat

Jelentkezzen most a következőre:
Lapszabász