Lakberendező / Belsőépítész

Dutch home kft. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

-belsőépítészeti koncepcióalkotásban való részvétel- kiviteli tervek és bútorkonszignációk készítése, valamint a tervek dokumentálása-ügyfelek egyedi igényeinek felmérése- szakági tervezőkkel és ügyfelekkel történő kapcsolattartás- projektek nyomon követése, végigvitele-konszignációk készítése-szakmai fejlődési lehetőség-nívós, színvonalas projektekben való részvétel-exkluzív, inspiráló környezetben való munkavégzés-fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés-stabil, hosszútávú munkalehetőség-szakmai workshopokon, hazai és nemzetközi kiállításokon való részvétel- kimagasló egzisztenciális és erkölcsi megbecsülés-építész, építészmérnök, belsőépítész végzettség vagy ezen a területen szerzett tapasztalat-kreatív szemlélet, jó problémamegoldó képesség-önálló, precíz munkavégzés-projektben való részvétel-agilis, folyamatorientált hozzáállás, csapatmunkában való együttműködés-jó kommunikációs képesség-ügyfélközpontú gondolkodásmód-3D látványtervező szoftver ismerete-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat-B kategóriás jogosítvány