Értékesítő Munkatárs

Divas home kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Közép és felső kategóriás bútorok, tapéták, szőnyegek, lámpák értékesítéseVásárlók kiszolgálása, tájékoztatása bemutatótermünkben, e-mailben a forgalmazott termékekrőlKapcsolattartás belsőépítészekkel, lakberendezőkkelÁrajánlat készítése, megrendelések teljeskörű koordinálása egészen a termékek kiszállításáigBemutatótermi leltár elvégzéseSzámlázás vásárlók felé, előlegszámlák kiállítása és az előleg, számlaösszeg pénztári átvételePénztár készpénz és pénztári bizonylatok kezelése, bankkártyás fizetések kezeléseFuvarszervezés, árukiadásStabil, dinamikusan fejlődő cégModern, esztétikus munkakörnyezetDíjmentes parkolás mélygarázsbanFiatalos, összetartó csapatVersenyképes fixésmotivált jövedelmi rendszerJogtisztán bejelentett bérVevőorientáltságÖnálló munkavégző képességIntelligens és kommunikatív fellépés a vásárlóval szembenElegáns megjelenésKiváló kommunikációs és problémamegoldó készségSzámítógépes ismeretek excel, word,google driveKözép vagy felsőfokú végzettségMinimum 3 év tapasztalat értékesítésbenKözépszintű angol nyelvtudásÉrtékesítői / lakberendezői munkatapasztalatAlapfokú lakberendezési ismeretekTervezőprogramok ismerete CAD, Archline, PhotoShopLakberendezői végzettségAlap lengyel, szlovák, olasz nyelvtudás