Értékesítő Munkatárs

Randstad hungary kft. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszámokat, gépeket, hegesztés- és csiszolástechnikai termékeket forgalmazó ügyfelünk részére keresünk Értékesítő munkatársat szegedi munkavégzési hellyel.
A vállalat saját és forgalmazott termék portfóliójának átfogó ismerete, szakmai ismeretek folyamatos bővítése
Ajánlatadás, árazási folyamat támogatása, döntéshozatal, akciók előkészítése és kidolgozása
Termékportfólió szélesítése, aktív részvétel a katalógusok kidolgozásában
Viszonteladókkal és meglévő ipari ügyfélkörrel történő kapcsolattartás, ügyfél elégedettség fenntartása, növelése
A cég képviselete új ügyfelekkel történő találkozókon, egyedi igényekre történő javaslattétel, ajánlatadás, üzleti folyamat koordinációja
Ügyfelek egyedi igényeinek megértése, személyre szabott termékek és megoldások kínálása
Rendszeres beszámolás és szoros együttműködés az ügyvezetővel, üzletkötőkkel
Elvárások / Requirements
Preferáltan felsőfokú végzettség, műszaki (gépész/hegesztés) háttér előnyt jelent
Értékesítés, kereskedelem területén szerzett min. 1-2 év tapasztalat
Erős műszaki affinitás
Proaktív, dinamikus, önálló munkavégzés
Lojális, elkötelezett, ambiciózus szemléletmód
Kiemelkedő kommunikációs és szervezői készségek
Előnyt jelent:
Műszaki értékesítés területén szerzett tapasztalat
Vezetői ambíciók és tapasztalat
Kommunikációképes angol/német nyelvismeret
Amit nyújtunk / Benefits
Vonzó juttatási csomag:
alapbéren felüli havi jutalékos rendszer
Karácsonyi prémium
Vállalati autó
Szakmai fejlődési lehetőség, céges tréningek, csapatépítő rendezvények