Laborasszisztens

Bay zoltán alkalmazott kutatási közhasznú nonprofit kft. - Miskolc
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Amiben számítunk a szakértelmedre:
- Részvétel a laboratóriumi kutatási feladatokban, a kísérleti munka segítése a laboratóriumi folyamatokban, a kutató munkatársak irányításával - Napi rutin mérések elvégzéséhez szükséges előkészítő műveletek és a hozzákapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése - Mintavételezések, a minták előírás szerinti tárolása, megőrzése - Vizsgálati oldatok, reagensek készítése - Alap mérőműszerek pontosságellenőrzése, nagyműszerek operátori szintű kezelése - A vizsgálatokhoz használt eszközök előírásnak megfelelő tisztítása, tisztán tartása - Az általa végzett vizsgálatok dokumentálása az érvényes és vonatkozó szabályozásoknak megfelelően, jegyzőkönyvek készítése - A laboratóriumi eszközök számbavétele - Laboratóriumi vegyszernyilvántartás vezetése, hiányzó, fogyó vegyszerek jelzése a felettes felé.10 ok, amiért minket válassz:
Fejlődést támogató lehetőségek - Kiváló szakemberekkel, támogató közegben dolgozhatsz együtt piacvezető innovatív projekteken, magas színvonalon felszerelt laborokban és eszközparkkal, mely hozzájárul a tudásod bővítéséhez, fejlődésedhez is - Idegennyelvi képzésekkel biztosítjuk a tudásod bővítését - Képzéseken, konferenciákon gyűjthetsz új információkat, gazdagíthatod szakmai felkészültségedet - Továbbtanulás támogatása, konzulensekkel, mentorokkal, tanulmányi szabadsággal, rugalmas munkaidő beosztással, tanulmányi szerződéssel - Rangos eseményeken pl. Kutatók Éjszakája, Marie Curie nap vehetsz részt, hogy a jövő nemzedékeit megismertesd a tudomány csodálatos világával, ezzel is hozzájárulva a fenntartható fejlődéshezEgészség megőrző juttatások - SZÉP kártya juttatással támogatjuk a szellemi és testi feltöltődésedet - Sportaktivitásodat kihívások keretében jutalmazzuk - Teljeskörű, szűrésekre is kiterjedő magánegészségügyi ellátásEgyéb támogatások - Nagyobb életeseményekhez kapcsolódó juttatásokkal segítünk át a nehézségeken temetési segély vagy hozzájárulunk a jövődhöz diploma megszerzése, gyermek születése, házasságkötés - A két ünnep között fizetett távolléttel támogatjuk, hogy feltöltődhess a családod körébenA pozíció betöltéséhez szükséges:
- Vegyésztechnikusi végzettség - Csapatmunkára való alkalmasság - Pontos, precíz, önálló munkavégzésA kiválasztás során előnyt jelent, ha:
- Tapasztalat laboratóriumi munkában - Angol nyelvtudás - Szabványok ismerete