Kontrolling Ügyintéző

Liszt ferenc zeneművészeti egyetem - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Pénzügyi elemzések, kimutatások készítése. Pályázatok pénzügyi menedzsmentje. Kötelezettségvállalások nyilvántartása, fedezetvizsgálat, folyamatba épített ellenőrzések. A főkönyvi és egyéb számviteli nyilvántartásokkal történő egyeztetések végrehajtása. Közreműködés a költségvetés, intézményi éves beszámoló elkészítésében, a negyedéves és éves zárlati munkálatok keretében az elvégzendő költségfelosztás elkészítésében. Önköltségkalkulációk készítése. Az intézményi gazdálkodással összefüggő adatszolgáltatások határidőben történő elkészítéseA közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszonyIlletmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "
Közalkalmazottak jogállásáról szóló"
1992. évi XXXIII. törvény, valamint a Foglalkoztatási követelményrendszer rendelkezései az irányadókPályázati feltételek:
Felsőfokú végzettség,számviteli vagy pénzügyi szakképesítésmegbízható informatikai felhasználói ismeretek, különös tekintettel az Excel programraangol nyelvismeretbüntetlen előélet alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványElvárt kompetenciák:
Rendszerszemlélet, elemző gondolkodáspontosságmegbízhatóságönálló munkavégzési képességA pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Fényképes szakmai önéletrajzvégzettséget, szakképzettséget, esetleg meglévő nyelvismeretet tanúsító okiratok másolatanyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a bírálók és az illetékes testületek megtekinthetikfelsőoktatásban szerzett tapasztalatpályázatok pénzügyi elszámolásában szerzett tapasztalatköltségvetési intézménynél szerzett releváns tapasztalatEOS program felhasználói szintű ismereteA pályázat benyújtásának határideje:
2024.05.07A pályázat elbírálásának határideje:
2024.05.12.A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem honlapjaKözszolgállás