Kontroller

Hoya zrt. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel a havi és éves zárás folyamatábanKözreműködés a havi kontrolling riportok összeállításában, bevallások, jelentések készítéseKimutatások elkészítéseBudget, forecast, terv-tény adatok elemzéseRészvétel a tervezési folyamatokbanMultinacionális, biztos jövővel rendelkező vállalati környezetHosszú távú munkalehetőségFolyamatos szakmai fejlődést biztosító munkahelyNemzetközi kapcsolati rendszerMotivált csapat, pozitív munkahelyi légkörTeljesítményt honoráló versenyképes bérezési rendszerSzéles körű kiegészítő juttatásokPénzügyi-számviteli vagy gazdasági felsőfokú végzettségÁltalános irodai programok MS Office felhasználói szintű ismereteExcel magasszintű és magabiztos használataKommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóbanKépesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők betartásáraÖnálló, precíz munkavégzésAnalitikus gondolkodásKontrolling MSc végzettség1 - 3 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalatRendszerszemlélet

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller