Kontroller

Trenkwalder - Vas
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kontroller
Leírás
Vas vármegyei partnerünk számára keresünk Kontroller munkatársat
Kontroller
Feladatok
Kontrolling riportok nyilvántartása, és határidőre történő elkészítésük biztosítása
A riporting rendszer kialakításában és továbbfejlesztésében történő aktív közreműködés
A havi pénzügyi zárás tevékenységének támogatása
Terv-tény összehasonlítások elvégzése, az eltérések okainak feltárása, dokumentálása az érintett részlegekkel együttműködve
A tervezéssel és forecastokkal kapcsolatos beszámolók elkészítése
Menedzsmenttel történő kapcsolattartás
Elvárások
Felsőfokú szakirányú végzettség, kontrolling szakirányon
Kontrolling területen szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
Riporting területen szerzett tapasztalat
Magabiztos Ms Office ismeret, kiváló Excel ismeret
Power BI gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat előny
Jó angol és/vagy német nyelvtudás
Analitikus gondolkodásmód
Önálló munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Amit kínálunk
Szakmai fejlődés, kihívások
Versenyképes juttatási csomag
Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
On-site munkavégzés home office lehetőséggel
Munkavégzés helye
Vas megye

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller