Kontroller

Avl - Érdi Járás
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel a globális rendelés és értékesítés tervezésébenAktív támogatás üzleti tervezéssel és folyamatos előrejelzésekkelHavi és év végi záró tevékenységek támogatásaFolyamatok és rendszerek folyamatos fejlesztéseCél / tényleges összehasonlítások elkészítése és ellenintézkedések kidolgozásaA működő tőke javítását célzó intézkedések elemzése és végrehajtásaA leányvállalatok havi jelentésének elkészítésének támogatásaEgyüttműködés az IT és ERP rendszerek globális bevezetésébenMagánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnapRugalmas munkaidő Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningekOtthoni munkavégzés lehetősége 50%-banMunkába járás támogatása, céges buszok Budapest és Érd közöttFelsőfokú végzettséged van pénzügyi, kontrolling, közgazdász vagy hasonló területenTárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel német nyelv ismerete előnySzívesen dolgozol különféle rendszerekben, adatbázisokban, és szívesen fejleszted is a folyamatokatTudsz önállóan, és csapatban is dolgozniAkár rendelkezel minimális tapasztalattal, akár most kezdenéd meg szakmai pályafutásodat, várjuk jelentkezésed angol önéletrajzzal!

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller