Kontroller

Magyar pünkösdi egyház - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A hatáskörbe tartozó szervezetek gazdasági tevékenységének rendszeres elemzéseAktív részvétel havi/negyedéves/éves riportok összeállításábanRészvétel éves költség és üzleti tervek elkészítésében, konszolidálásábanTerv-tény adatok közötti eltérések elemzése, javaslattételAz évi zárás kapcsán felmerülő feladatok elvégzése költségfelosztások, elhatárolások, analitikák készítéseHatékonysági és gazdaságossági vizsgálatok, költségelemzés elvégzéseBeruházások nyomon követéseEseti témavizsgálatok, gazdaságossági számítások, elemzések készítéseSzoros együttműködés az érintett szakterülettel és vezetőségévelDöntések támogatása egyedi elemzésekkel, javaslatokkal, átfogó probléma megoldási alternatívákkalhatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződéspiacképes jövedelem, csoportos baleset- és egészségügyi biztosításjó munkahelyi légkörösszetartó csapathosszú távú munkalehetőségfelsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettségönálló, precíz, igényes munkavégzésanalitikus gondolkodásmód, szabálykövető magatartáskiváló együttműködési képességhaladó szintű MS Office ismeretrugalmasság, lojalitás, elhivatottsága Pünkösdi Egyház erkölcsi normáinak elfogadásaBelső egyházi jogi személy könyvelésében, pénzügyeiben szerzett tapasztalatSzociális és/vagy oktatási intézménynél szerzett pénzügyi/számviteli tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller