Kontroller

Fundus invest kft. - Debrecen
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Éves üzleti tervezés és előrejelzések készítéseHeti, havi, negyedéves és éves pénzügyi, kontrolling jelentések összeállításaTerv-tény elemzések készítéseIdőszakos pénzügyi, számviteli és kontrolling zárásAktív részvétel az éves zárási folyamatokbanDöntéstámogató riportok előkészítéseKontrolling riportok fejlesztéseSzerződések iktatása, nyilvántartásaKönyvelés részére adatszolgáltatások, analitikák készítéseAd hoc riportok elkészítése, nyomonkövetéseDinamikusan fejlődő és bővülő munkakörnyezetÖnálló, változatos, felelősségteljes feladatokKreatív ötleteket támogató, azok megvalósulását segítő vállalati kultúraSzakmai kihívások és fejlődési lehetőségekPénzügyi, gazdasági legalább középfokú végzettségMagas szintű számítástechnikai ismeret, MS Office - kiemelten az EXCEL programok magabiztos ismereteTerhelhetőségPontos precíz munkavégzésPénzügyi, számviteli szemlélet, nyitottság a folyamatos tanulásraStratégiai gondolkodás, analitikus látásmódMérlegképes könyvelői végzettségHasonló területen szerzett tapasztalatHostware program ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Kontroller