Kiemelt Értékesítési Képviselő

Express one hungary kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Cégünk által kínált belföldi és nemzetközi szolgáltatásaink iránt érdeklődő új ügyfélkör felkutatása, potenciális ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel és üzleti ajánlatok bemutatása.Kiemelt kategóriájú magyar és nemzetközi partnerekkel való hosszú távú együttműködés kiépítése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása.Az ajánlatkérő ügyfelek felkeresése, szállítási igényeik felmérése, tájékoztatása, szolgáltatásaink bemutatása.Személyes tárgyalások lebonyolítása, kapcsolattartás a meglévő és a lehetséges jövőbeni megbízókkal.Személyre szabott megoldások kidolgozása az ügyfelek igényeinek és kihívásainak megfelelően.Tenderek koordinálása:
tárgyalások vezetése, a kapcsolódó anyagok elkészítése.Árajánlatok és szerződések készítése, valamint azok követése, közreműködés a keretszerződések megkötésében, kiegészítésében, kiküldésében, módosításában.A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ismerete és ellátása, riportok, kimutatások készítése.Szoros együttműködés a belső csapatokkal, például a logisztikai, ügyfélszolgálati és pénzügyi osztályokkal az ügyféligények teljesítése érdekében.Ügyfél visszajelzések gyűjtése és azok elemzése, hogy folyamatosan fejlesszük szolgáltatásainkat és növeljük az elégedettséget.Rendszeres riportok készítése az értékesítési tevékenységekről és az elért eredményekről a vezetőség és a csapat számára.Ügyfél reklamációk kezelése, továbbítása, visszakövetése, megválaszolása.Érdekes, változatos munka,home office lehetőség,motiváló juttatási csomag, cégautó,hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,fiatalos és vidám munkahelyi légkör,szakmai tréningek,biztos, nemzetközi háttér.Hasonló munkakörben szerzett minimum 4-5 éves tapasztalat;
Felsőfokú végzettség, kereskedelmi vagy gazdasági szakképesítés;
Magabiztos MS Office ismeretek;
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
B kategóriás jogosítvány;
Ügyfélközpontú és megoldásorientált szemléletmód, precizitás, pontosság;
Kiváló kommunikációs készség;
Üzleti érzék és tárgyalóképesség.Kiscsomaglogisztikai cégnél szerzett tapasztalat, piacismeret.