Területiképviselő

Api wall kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszer-ipari, vendéglátó ipari Üzletkötő / Területi Képviselői állás betöltésére.Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz, és légy részese egy fiatalos, lendületes vállalkozásnak!Pozíció:
Élelmiszer-ipari gyártási alapanyag, vendéglátó-ipari alapanyag, segéd anyag Üzletkötő / Területi KépviselőFeladatok:
- Új ügyfelek felkutatása és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása az élelmiszer-ipari gyártási alapanyagok területén- Értékesítési lehetőségek felmérése és megvalósítása a kijelölt területeken- Üzleti tárgyalások lebonyolítása és szerződéskötés támogatása- Rendszeres riportok készítése és kommunikáció a vezetőségge- Termékek elsajátítása.-Kiemelt alapbér. Nettó 300000.- Ft.-Kiemelt jutalék-Üzemanyagköltség és gépjármű használati díjak korrekt térítése.-Rugalmas munkakezdés.-Családbarát környezet.- Nem elvárás az ilyen irányú munkatapasztalat- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,- Proaktív, eredményorientált, nagy teherbírású hozzáállás- Saját gépjármű, B-kat. járművezetői engedély- Tapasztalat az élelmiszer-iparban, vendéglátó- iparban vagy hasonló területen.- Egyéniség- Fiatalos dinamizmus.- Nyitottság közvetlenség