Key Account Manager

Supp. li kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Hatékony hozzájárulás az értékesítési tervhezInnovatív értékesítési stratégia tervezésben való részvétel és végrehajtásKey-client portfólió folyamatos támogatása és kezeléseÉves tárgyalások előkészítése, szerződési feltételek betartása, nyomon követéseTermékek bevezetése, promóciók szervezése, cross-sell lehetőségek kiaknázásaÉrtékesítési lehetőségek maximalizálása az előre meghatározott targeten túl meglévő és új termékekre egyarántA releváns piac folyamatos elemzése és megértése beszállítók/partnerek, versenytársakPiaci szegmensek és célcsoportok azonosítása és kiaknázása, új partnerek felkutatásaTárgyalások és üzleti megállapodások vezényléseA vállalat és missziójának hiteles és hatékony képviseleteElőre meghatározott célok eléréseFolyamatos riportálás a vezetőség feléSzoros együttműködés a beszerző csapattal- Szeretnél részese lenni egy folyamatosan növekvő start-up vállalatnak? Nálunk nyitott és eredményorientált környezetben dolgozhatsz.- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egy fiatalos, lendületes csapatban.- Vállalatunk nagymértékben támogatja a távmunkát.- Próbaidő lejáratát követően Medicover Egészségbiztosítás. 3-5 év tapasztalat B2B sales területénKépesség jelentős business volumen generálására Tárgyalóképes angol és anyanyelvű magyar nyelvtudásB kategóriás jogosítványKompetenciák:
Nyitott, kommunikatív, magabiztosÉrtékesítésre és eredményekre összpontosító attitűdErős tárgyalási, kommunikációs készség, "
Hunter"
attitűdProaktív, analitikus gondolkodó, kezdeményező, aki képes prioritásokat meghatározni szoros felügyelet nélkülFMCG iparágban szerzett tapasztalat Felsőfokú végzettség