Key Account Manager Autóipari Terület

Fémalk zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Ajánlatadási folyamat vezetése, ehhez kapcsolódó feladatok szervezéseÁrajánlatok készítése és egyeztetése a külföldi ügyfelekkelKülföldi ügyfelekkel való kapcsolattartásTáblázatok, kimutatások, prezentációk készítéseKapcsolattartás a társosztályokkal, vevőkkel és partnerekkelEltérések megoldásában való aktív közreműködésVevői ajánlati dokumentációk kezeléseRészvétel a vevői auditokon, látogatásokonStabil nagyvállalati háttérCafeteriaMozgóbérTéli és nyári jutalom:
másfél havi fizetésMunkába járás támogatás100% BKV bérlet támogatásHazautazás támogatásaCéges albérletÜdülési támogatásFelsőfokú végzettségPályakezdők jelentkezését is várjukJó kommunikációs képesség idegen nyelven isTárgyalóképes angol vagy német nyelvtudásMűszaki,gazdasági érzékFelhasználói szintű számítógépes ismeretek Word, erős Excel, PowerPoint, Outlook ExpressMinimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítványTovábbi idegen nyelv középfokú ismerete