Kereskedelmi Projektmenedzser

Gasztroker - Pécs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Érdekel a gépek műszaki felépítése, és sokat ismersz is?Meg tudod műszakilag indokolni, hogy mitől jobb az egyik konyhagép gyártmány a másiknál?· klasszikus projekt menedzsment feladatok a kapcsolatfelvételtől az üzembe helyezésig· ügyfélkörrel kapcsolattartás, értékesítés egyedi megrendelések alapján· részletes árajánlatok készítése, projekt figyelés· megrendelések kezelése, feldolgozása, áruk rendelése, szállítások szervezése és átvétele· helyszíni felmérések, nagyméretű konyhagépek helyszíni elhelyezése· teljes munkaidő, hétköznapi munkarend· határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér· precíz munka - korrekt fizetés, béren kívüli juttatások· folyamatos szakmai és anyagi fejlődési lehetőség· színvonalas, támogató és barátságos munkakörnyezet Pécs belvárosában· kiegyensúlyozott, nyugodt, de változatos, szerethető munkakör- általános műszaki ismeretek ésalapos táblázatkezelési ismeretek- felsőfokú műszaki, gazdasági, vendéglátó, vagy építőipari végzettség- kereskedelemben vagy ügyvitelben szerzett, legalább 2 éves, gyakorlati tapasztalat- kapcsolatteremtési, szervezési készség- önállóság, precizitás, felelősségtudat- jogosítvány· nagykereskedelmi ismeretek· gépészeti ismeretek· nagykonyhai folyamatok ismerete· projektmenedzsment