Termék-Projektmenedzser

Trenkwalder - Hódmezővásárhely
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Csongrád-Csanád vármegyében található, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Termék-Projektmenedzser pozícióba.
Feladatok
Felelős a termékek életciklusának teljes körű kezeléséért, a tervezéstől a kereskedelmi forgalomba hozatalig, és hozzájárul a termékek sikeréhez a piacon,
Elemzi a piacot, az ügyfelek igényeit és trendjeit, hogy meghatározza a termékek jövőképét és stratégiáját, majd meghatározza a termékspecifikációkat a műszaki, marketing és értékesítési csapatokkal együttműködve,
Koordinálja a termékfejlesztés különböző fázisait a határidők, a költségvetés és a minőség betartása mellett, együttműködik a belső csapatokkal (marketing, kutatás-fejlesztés, gyártás stb.) a termékekkel kapcsolatos tevékenységek kohéziójának és megfelelő koordinációjának biztosítása érdekében,
Az értékesítési és marketing csapatokkal együttműködve irányítja a termékek piaci bevezetését,
Elemzi az ügyfelek visszajelzéseit, a teljesítménymutatókat és az értékesítési adatokat a termékstratégia kiigazítása és a jövedelmezőség optimalizálása érdekében,
Figyelemmel kíséri a piaci fejleményeket, a versenytársakat és az új trendeket, hogy előre jelezze a piaci fejleményeket és lehetőségeket.
Elvárások
Felsőfokú végzettség, preferáltan marketing / mérnöki területen,
Releváns szakmai tapasztalat az ipari termeléshez kapcsolódóan a projektmenedzsment és / vagy a műszaki fejlesztés (K+F) területén,
Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem,
Fiatalos légkör,
Fejlődési lehetőség,
Határozatlan idejű munkaszerződés,
Hosszú távú munkalehetőség,
Cafeteria juttatás,
Munkába járási támogatás.
Munkavégzés helye
Hódmezővásárhely