Kereskedelmi Asszisztens

S & sz kft. - Budaörs
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni? Szeretnéd a magas szintű angol tudásodat hasznosítani? Akkor gyere és legyél csapatunk tagja. Mi lesz a feladatod?Angol és magyar nyelvenkapcsolattartása cégbelföldi éskülföldi partnereivelBeérkező rendelések összefogása, feldolgozása, árukiszállítás szervezéseFordítási feladatok elvégzéseEgyüttműködés a cég többi részlegévelÖnálló tárgyalás vezetésangol nyelven, aktív részvétel kereskedelmi tárgyalásokon, Családias légkörMunkaidő hétfőtől péntekig. Szabad hétvégeVersenyképes jövedelemFejlődési lehetőségTe vagy a megfelelő jelölt, ha kiválóan használod az angol nyelvtudásodat szóban és írásban egyarántFontos, hogy legyen kereskedelemben szerzett tapasztalatodMivel sokrétű a feladatunk ezért fontosnak tartjuk, hogy legyél preciz, és képes legyél az önálló munkavégzésreLegyél képes a feladatokat rövid idő alatt átlátni, prioritásokat, fontossági sorrendet felállítaniA munkavégzés helyeBudaörs, távmunkában az állás nem tölthető beNagykereskedelemben eltöltött idő, szakmai tapasztalatAz Excel magas szintű használataProaktív szemléletTerhelhetőségRugalmasságGrafikai ismeretek