Kereskedelem - Marketing Asszisztens

Gasztro szolgáltató kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező megrendelések kezelése, folyamatának végig vitele,webshop kezelési feladatok termékleírások, árak naprakészen tartása,termékbővítés, kereskedelmi akciók és promóciók weboldalon történő megjelenítése,beszerzési feladatokban való részvétel külföldi beszerzés esetén:
angol nyelvű számla és jövedéki ügyintézés, szállítás szervezés,részvétel a webshoppal kapcsolatos logisztikai folyamatokban csomagolás, cimkézés,marketing specialistával való együttműködés offline és online marketing kampányokban való ötletelés,havi statisztikák, elemzések készítése,kapcsolattartás partnerekkel, beszállítókkal,egyeztetés társosztályokkal könyvelés, számlázás,egyéb rendezvényekhez tartozó szervezési feladatok.- munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása:
céges telefon, laptop, céges autó,- folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő vállalatnál,- dolgozói kedvezmény,- meleg étkezés biztosítása.Minimum középfokú végzettség,szakmai tapasztalat kereskedelem és marketing területen,erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,angol nyelvtudás, főként írásban,ügyfélközpontúság,B kategóriás jogosítvány,Microsoft Office programok ismerete, leginkább excel használat. olasz nyelvtudás,webshop kezelésben szerzett tapasztalat, shoprenter felület ismerete,egyéb idegennyelv ismerete.