Karosszéria Lakatos Munkafelvevő

Pappas auto magyarország kft - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfél elégedettség maximális szinten tartásaA járművek karosszéria javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzéseKarosszéria javítási feladatok ütemezése, követéseÜgyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítésAz ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat soránÁrajánlatok készítéseA szervizüzem munkájának koordinálása, a szerviz-kihasználtság fokozatos növeléseElvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadásaA tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátásaKapcsolattartás a társ területekkel, feladatok koordinálása, követéseVersenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségMagasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülményekNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyLegalább középfokú műszaki végzettségSzerviz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat„B”, „C” kategóriás vezetői engedélyKiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátásaJó szervező- és problémamegoldó készségKiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottságTerhelhetőség, magas stressz tűrő képességEgyüttműködő, motivált, megbízható személyiségFelhasználói szintű számítás-technikai ismeretekMercedes-Benz, KIA, Jeep, Fiat, Iveco gépjármű márka- és típusismeretAngol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret