Karbantartó

Qualitative production zrt. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Cella/Gépsor felkészítése a termelésreMegelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelőenGépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javításaRészvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésébenAz elvégzett feladatok dokumentálásaRészvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában TPM, 5S, IATFGépek és környékük tisztán tartásaEgyéb általános karbantartói munkák elvégzéseSzakmai tapasztalattól függő bérezésCafetéria:
már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 FtHavonta teljesítmény ösztönző bónuszJelenléti bónuszHavi túlóra kifizetésBejárás támogatás:
gépkocsi esetén:
30Ft/km, tömegközlekedés esetén:
86%Azonnali kezdési lehetőségTeljes mértékben bejelentett munkaviszonySzakmai fejlődés előrejutási lehetőség2+2-es 12 órás munkarend nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenőTúlórapótlékÉjszakára 30% pótlékVasárnapra 50% pótlékFiatal, lendületes, elhivatott csapat, barátságos légkörHasonló munkakörben szerzett tapasztalatÖnállóság, precizitás2+2-es munkarend vállalásaTermelő cégnél szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Karbantartó