Szállodai Karbantartó

Alliance hotel budapest kft. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Javítási, hibaelhárítási, megelőző karbantartási munkák szakszerű elvégzésejavítások, karbantartások dokumentálásakülső karbantartó cégekkel való kapcsolattartás ajánlatok bekérése, szakmai véleményezése, munkák megrendelése, ellenőrzése, átvételestabil céges háttér, bejelentett foglalkoztatásmunkába járásköltségtérítésetérítésmentes étkezés reggeli, ebéd, kávé, teamunkaruhakedvezményes szállásfoglalási lehetőség bel-és külföldönműszaki végzettség pl. épület karbantartó, gépész, villanyszerelő, lakatosépület karbantartásban és üzemeltetésben szerzett több éves gyakorlatkészenlétes munkaidő-beosztás vállalásaszámítógép felhasználói szintű kezelése MS Word, ExcelB kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlatprecíz, megbízható munkavégzésszállodai munkatapasztalatalapfokú angol vagy német nyelvtudás