Karbantartó Technikus

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó technikus
A debreceni BMW dedikált beszállítója számára keresünk elektromos és mechanikus karbantartó technikus kollégákat.
Feladatok:

termelő berendezések telepítésénél való aktív közreműködés,
termelő berendezések tervezett és ad-hoc karbantartásának elvégzése,
gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,
műszaki dokumentációk használata, mérési és hibafelvételi jegyzőkönyv készítése, felhasználása,
elvégzett feladat dokumentálása.
Elvárások:

5+ év karbantartásban szerzett tapasztalat,
legalább alapfokú angol nyelvtudás,
géplakatos, gépésztechnikus, elektrotechnikus vagy kapcsolódó végzettség,
nyitottság maximum 2-3 hónapos külföldi betanulásra.
Amit kínálnak:

Partnerünk kiváló lehetőséget kínál a szakmai fejlődésre és a személyes előrelépésre.
Az innovatív és dinamikus munkakörnyezet, valamint a csapatmunka fontossága révén lehetőséged van új kihívásokra, projektekre és a fejlett technológiákra fókuszálni.
A vállalat magas színvonalú szakmai támogatást nyújt, és elkötelezett a munkavállalók jólétének és karrierútjának támogatásában.
Munkavégzés helye
Debrecen