Gépész Karbantartó Technikus

Starjobs magyarország - Gyöngyöshalász
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat gépész karbantartó technikus pozícióba.
Mikor jelentkezz hozzánk?
Amennyiben rendelkezel szakirányú gépész technikusi végzettséggel
Ha van 2-5 éves tapasztalatod komplex gépek hibaelhárításában és támogatásában
Amennyiben rendelkezel alapismeretekkel a hidraulikában, pneumatikában és a karbantartási tevékenységek biztonsági követelményeiben
Milyen juttatásokra számíthatsz?
Alapbéred mellett magas bónusz juttatásban lesz részed
Lakhatási támogatásban részesítünk
Ingyenes céges buszjáratot biztosítunk a munkába járáshoz
Milyen feladataid lesznek?
Üzemelteted a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközöket
A szállítóktól és a mérnöktől érkező koordináció révén a vezérlőkkel, meghajtókkal, berendezésekkel és vezérlési technikákkal kapcsolatos hibák javítása
Elvégzed az új berendezések indítási és hibakeresési szolgáltatásait
Finomítod a rendszereket
Hol fogsz dolgozni?
Gyöngyöshalászon