Karbantartó Technikus

Best hunters tanácsadó iroda - Sopron
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Fejvadász Irodánk megbízója számára keresi
KARBANTARTÓ TECHNIKUS
3 műszakos munkarendbe Kapuvár Sopron környékére
VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET MERT
Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
Stabil, hosszú távú, innovatív munkahelyet kínálunk;
Felkészült kollégákés elérhető vezetők segítik a munkádat;
Munkához igazodó megfelelő bérezés
Feladatok
Magas szinten automatizált (robotizált) gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása;
Termelés támogatása;
Gyártás felügyelete, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése;
Részvétel elő- és nullszéria gyártásban;
Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése.
TÉGED KERESÜNK,
Lelkesen veted bele magad a műszaki feladatokba;
Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
Elektronikai, mechatronikai vagy mechanikai technikus végzettséggel rendelkezel;
PLC vezérlésű pneumatikus gépek karbantartásában szerzett gyakorlattal rendelkezel;
Alapszintű angol nyelvtudás
Vállalod a 3 műszakos munkarendet;
Előny
Idegen nyelvismeret (német,ukrán stb.);
Pneumatikus, hidraulikus gépek üzemeltetésében szerzett elmélet vagy gyakorlat;
Szenzor és kamerás ismeretek (Cognex;
Keyence)
Robottechnikai tapasztalat (Mitsubishi)
PLC programozási ismeret (Siemens)
Szervo hajtások vagy bármilyen más elektromos eszközök üzemeltetésében, paraméterezésében szerzett gyakorlat.