Karbantartó Technikus

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
Megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása
ICT és Funkcionális teszter berendezések üzemeltetése, javítása
Termelő szigeteken található mechanikus berendezések üzemeltetése, javítása
Forrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása
Aktív részvétel az innovációs projektekben
Közreműködés a társosztályokkalEgyütt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
Megvalósítani a saját elképzeléseket
Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
Versenyképes fizetés
Stabil munkahely, karrierlehetőségKözépfokú elektronikai/mechanikai végzettség
Analitikus gondolkodás
Jó problémamegoldó képesség
3 műszakos munkarend vállalásaAlapszintű angol vagy német nyelvtudás
Szakmai tapasztalat elektronikai folyamatgyártásban
Elektronikai áramkörök hibakeresésében és javításában való jártasság