Karbantartó Géplakatos

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártásban működő gépek és berendezések teljes körű javítása és karbantartása.Épületgépészeti és háztechnikai javítások elvégzése.A karbantartáshoz, javításhoz szükséges rendelési igény továbbítása a karbantartásvezetés felé.A karbantartáshoz szükséges helyi raktár kezelése és működtetése.Egyszerűbb üzemi kiegészítők gyártása.Karbantartási dokumentumok kezelése.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13. havi fizetés,Saját buszjárat számos településrőlKarácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Szakirányú végzettség:
gépszerelő karbantartó géplakatos.Min. 3 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalat.Hegesztési ismeretek.Rajzolvasás, együttműködő- és problémamegoldó készség, precíz, önálló munkavégzés.3 műszakos munkarend vállalása.Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete.Targoncavezetői, valamint emelőgép-kezelői engedély és gyakorlat.Gyakorlat gumiipari gépek karbantartásában.