Töltőüzemi Zárógép Lakatos

Bonduelle - Pest Megye
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Élelmiszeripari berendezések hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartásaGépeken, berendezéseken megelőző karbantartás elvégzéseÜzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása és dokumentálásaA munkavégzéshez szükséges berendezések állapotának ellenőrzése, valamint karbantartásaBónusz rendszer és cafetériaMagán egészségügyi biztosítási rendszerKedvezményes étkezési és sportolási lehetőségCéges buszjárat vagy utazási költségtérítésStabil munkalehetőségSzakmai fejlődés lehetőségeBarátságos munkakörnyezetSzakirányú végzettség, karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelőÖnálló munkavégzés3 műszakos munkarend vállalásaÉlelmiszeriparban szerzett releváns tapasztalatKonzervipari zárógép ismerete, speciális kettőszárás ismeretPneumatikai ismeretekHegesztői vizsga megléteSpeciális kettős zárási folyamat ismereteEsztergálásban szerzett tapasztalat