Karbantartó Elektroműszerész

Hübner-h kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

A gyártásban működő gépek, berendezések és infrastruktúra elektromos rendszerének teljes körű vizsgálata, javítása és karbantartása.A gyártásban használt pneumatikus kisgépek teljes körű karbantartása, javításaA karbantartáshoz, javításhoz szükséges rendelési igény továbbítása a karbantartás-vezetés felé.Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnálJó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapatSzéleskörű juttatási rendszer:
SZÉP-kártya,Havi prémium, 13. havi fizetés,Saját buszjárat számos településrőlKarácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,Beiskolázási támogatás.Szakirányú végzettség:
elektroműszerész, PLC-gyakorlattal.Min. 3-5 év szakmai tapasztalat.Rajzolvasás, együttműködő- és problémamegoldó készség, precíz, önálló munkavégzés.3 műszakos munkarend vállalása.Szakirányú technikusi végzettség.Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete ill. végzettség.Emelőgépkezelő és PLC-programozó képesítés.