Karbantartó Technikus

Trenkwalder kft - Nagykanizsa
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Fémmegmunkáló berendezések elektromos karbantartása, hibáinak kutatása, javítása és dokumentálása
Ütemezett karbantartási feladatok elvégzése
A gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése
Együttműködés a gyártással, karbantartó csapattal
Új gépek telepítése, felmerülő fejlesztési, szerelési, telepítési munkák elvégzése
Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások / Requirements
Elektroműszerész vagy villamos ipari technikus végzettség
Min. 2-3 év munkatapasztalat
Felhasználói szintű számigépes ismeretek
Proaktivitás, komplex gondolkodásmód
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság, rugalmasság
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes bér
Béren kívüli juttatások
Munkába járás támogatása
Előny:

Mechanikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek szerelésében való jártasság
PLC-programozási ismeretek
Technikusi végzettség
Jelentkezni:
20/555 2942 telefonszámon lehet, önéletrajzolat [email protected] email címre várjuk!