Karbantartási Vezető

Sirály étterem és szálloda kft. - Visegrád
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Visegrádon található wellness szállodába és közelében található két étterembe keresünk karbantartási vezetőtA szállodai és éttermi épületek, wellness részleg medencék, szaunák, berendezések és infrastruktúra működéséhez szükséges műszaki rendszerek karbantartásaKarbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkéréseMegelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezéseMűszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálásaHelyben megoldható villanyszerelési, javítási munkák elvégzéseBerendezések lehetőség szerinti javítása, vagy javíttatása, pótlásaMűszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése, ezek rendszerének kialakításaA működéshez szükséges anyag-, áru és eszköz beszerzések lebonyolítása, szállítási feladatok ellátásaStabil munkahelyVersenyképes bér megállapodás szerintHosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőségTapasztalat gépek javításábanTapasztalat medencegépészet karbantartásábanKarbantartó csapat vezetésében szerzett tapasztalatGyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képességÖnállóság, határozottságB kategóriás jogosítványGépész vagy épületgépész technikusi végzettségSzállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat