Karbantartási Vezető

Teknikum kft. - Jászladány
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztéseJavítások felügyelete, támogatásaGépek visszatérő hibáinak felmérése, kiküszöböléseKapcsolattartás a gépgyártókkalGépátvételek géptelepítések koordinálásaKarbantartási dokumentációk készítése, követése, gondozásaMunkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése3D tervező rendszer ismereteVersenyképes alapbér és vezetői bónuszHosszú távú, stabil munkalehetőségFolyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozícióNemzetközi munkakörnyezetKreatív munkavégzés egy lendületes csapatbanVáltozatos projektekben való részvételGépészmérnök vagy üzemmérnök végzettségLegalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalatKözépfokú angol nyelvtudás, írásban és szóbanFelhasználói szintű számítógépes ismeretekJó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzésTerhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottságJó problémamegoldó képesség1-3 év multinacionális környezetben, hasonló területen szerzett tapasztalat