Karbantartás Vezető

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

A mintegy száz éves múltra visszatekintő, németországi székhelyű partnerünk számára keresünk karbantartási vezető kollégát új, Nyíregyházán épülő telephelyére.
Rendszerek és létesítmények értékelés, karbantartási és javítási munkálatok meghatározása
Karbantartási terv létrehozása, folyamatos karbantartása és végrehajtaásának irányítása
Prioritások meghatározása és a karbantartási és működési követelmények teljesítése a munkavállalók beosztásával és a munkavégzés eredményeinek nyomon követésével, a teljes termelési rendelkezésre állás biztosítása érdekében.
A karbantartási és javítási munkák biztosítása, hogy biztonságosan, hatékonyan és időben történjenek.
Pótalkatrész készlet kezelése
Az éves költségvetés elkészítésében való részvétel
Biztosítása, hogy az üzem létesítményei és területei megfeleljenek a vonatkozó szabályozásoknak, vállalati és szabályozási szabványoknak.
Elvárások / Requirements
Középfokú műszaki végzettség és/vagy legalább 5 év releváns tapasztalat az autóiparban.
5 év vezetői tapasztalat autóipari gyártási környezetben.
Haladó szintű ismeretek PLC, robotika, ipari elektromos és mechanikai rendszerek és hidraulika terén.
A megelőző karbantartási technikák megvalósításának és alkalmazásának istemere, a gyártóberendezésekre és létesítményekre vonatkozóan.
Kommunikációs szintű angó nyelvtudás

Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Fejlődési lehetőség
Német vállalati háttér
Részvétel egy új gyár indulásában
Stabil, hosszú távú munkahely