Karbantartási Csoportvezető

Ibiden hungary kft. - Dunavarsány
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Hirtelen meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás, megelőző intézkedések meghatározása/kivitelezése műszakos munkarendbenTársosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információáramlás biztosításaA karbantartási feladatok kézbentartása, elosztásaA karbantartás tervezésének irányítása, végrehajtása, dokumentálásaBiztonsági előírások betartatása a beosztottakkalKarbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokrólRendszeres riportálás szóban és írásbanHatározatlan idejű munkajogviszonyVersenyképes fizetésEgyéb juttatásokMunkába járás támogatásaFejlődési lehetőség, belső oktatási rendszerVáltozatos, kihívásokkal teli munkakörLegalább technikusi végzettségLegalább 3 év releváns szakmai tapasztalatLegalább 3 év vezetői tapasztalatJó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállásBiztonságorientált szemléletFelhasználói szintű számítógépes ismeret excelAngol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent