Karbantartási Csoportvezető

Nestlé hungária kft. - purina - Bük
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Pozíció főbb adatai:
Munkavégzés helye:
BükSzükséges végzettség:
szakirányú felsőfokú végzettség gépész, villamos vagy egyéb mérnökSzakmai tapasztalat:
több éves termelő közegben szerzett és néhány éves vezetői tapasztalatNyelvtudás:
aktív angol nyelvismeretMunkaidő:
teljes munkaidő Ezek lesznek a kihívásaid:
Gépek és berendezések karbantartásának irányítása - az ütemezett karbantartási terveknek megfelelőenGépek működésének és rendelkezésre állásának nyomonkövetése, koordináció a termelés – termelés tervezés és saját csapat között. Így fog kinézni egy napod:
Műszakos üzemeltető csapat képzéseÁtfogó műszaki kompetencia fejlesztése a teljes gyáron belül TPM eszközökkelGépek műszaki állapotának fenntartása, rendelkezésre állásának biztosításaKarbantartásokhoz szükséges erőforrások biztosítása, felügyelete. A termelés teljeskörű műszaki kiszolgálása mindhárom meglévő és az új üzemrészekben A teljesítmény mutatók nyomon követése, a változások okainak felismerése/megállapítása, valamint változtatások kezdeményezése a hatékonyság és/vagy a termék minőségének javítása érdekébenMeghibásodások okainak kiderítése, hibaanalízis. Az ismétlődések felismerése, megszüntetésükre javaslatok kidolgozása.Veszteségek feltárása, elemzése, azok okainak megszüntetésére megoldási javaslatok kidolgozása Folyamatos fejlesztés kezdeményezése, csapatok koordinálása, dokumentálás, az egyes fejlesztésekhez szükséges erőforrások megszerzéseKarbantartási költségek tervezése, nyomon követéseA munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosításaGépész, villamos vagy egyéb mérnöki végzettségKiváló kapcsolattartási képesség gyáron belül, illetve központtal és társgyárakkalTöbb éves karbantartásban szerzett tapasztalatVezetői készségek, képességek, vezetőként szerzett tapasztalatSzámítógépes szoftverek készségszintű alkalmazása Office, SAP, előny:
AutoCad, Inventor más szoftverekLogikus gondolkodás, mérnöki szemléletmódAktív angol nyelvtudás A Nestlé közel 308 000 munkavállalójával együtt azon dolgozik, hogy javítsa az életminőséget és hozzájáruljon egy egészségesebb jövőhöz. A 2018-ban elért több, mint 91,4 milliárd svájci frankos értékesítéssel, kiterjedt jelenlétünk van 413 gyárral több mint 85 országban. Hiszünk abban, hogy munkatársaink a legfontosabb értékünk, ezért dinamikus nemzetközi munkakörnyezetet kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőségekkel. Szeretne többet megtudni? Látogasson el a weboldalunkra!