Junior Üzleti Elemző

R & r software zrt. - Budapest
30+ napja (16/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfeleink igényeinek megismerése és rendszerezése;
Alkalmazásainkhoz felhasználói támogatás nyújtása;
Az elkészült szoftverek tesztelésében való részvétel;
Dokumentációk követelmény jegyzék, rendszerterv, oktatási anyagok, felhasználói kézikönyvek, tesztelési esetek elkészítésében való részvétel;
Szállításainkhoz kapcsolódó felhasználói oktatások megszervezése, azok megtartásában aktív oktatói közreműködés;
Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése.Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal;
Betanulás után heti 2-3 nap home office lehetőség;
Színes projektekben vehetsz részt, melyek lehetőséget nyújtanak a kkv-k, a multinacionális cégek és pénzintézetek működési világának megismeréséhez;
Angol nyelvi képzés;
Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
Versenyképes fizetés;
Folyamatos fejlődési lehetőség;
Rugalmas munkaidő.Szakirányú gazdasági, műszaki felsőfokú végzettség;
1-3 év junior üzleti elemzői tapasztalat értékesítés támogató / CRM / vállalati működéstámogató rendszerek bevezetésében, támogatásában;
Csapatmunkában való aktív részvétel;
Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs képesség;
Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség;
Gyakorlatias hozzáállás,rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés.Integrált vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, testre szabásában, támogatásában szerzett tapasztalat;
Folyamat és rendszerszemlélet;
SQL és egyéb lekérdező eszközök ismerete;
Társalgási szintű angol nyelvtudás.