Junior Minőségügyi Mérnök

Samsonite-hungária kft. - Szekszárd
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Beszállítókkal való kapcsolattartás, minőségügyileg nem megfelelő alkatrészek reklamálása a beszállítók felé angol nyelvenGyártásban/ reklamációk során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvételFolyamatközi ellenőrök munkájának napi szintű támogatásaTermék/alkatrész minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítéseÚj termékek bevezetésében történő aktív részvételHibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálásaStatisztikák készítéseMinőségügyi dokumentumok készítéseTársosztályokkal történő együttműködésVersenyképes bérezés13. havi bérHosszú távú munkalehetőségHatározatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővelDinamikus, korszerű infrastruktúra, modern vállalati környezetUtazási költség támogatása jogszabályoknak megfelelőenÉlet- és baleset biztosításKözépfokú végzettségB2 szintű angol nyelvtudás szóban és írásbanMűszaki beállítottságMagas szintű számítógépes ismeret, SAP ismeretB kategóriás jogosítványTeherbíró képesség és önálló munkavégzésFejlett problémamegoldó és együttműködő készségFelsőfokú végzettségvagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokMinőségügyi területen szerzett tapasztalat