Logisztikai Lean Mérnök (Autóipar)

Viapan „dologidő” kft. - Veszprém
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Győri, autóipari szegmensben nemzetközi szinten is kiemelkedő szerepű gyártópartnerünk keresi új LOGISZTIKAI LEAN MÉRNÖK kollegáját!
Junior jelentkezőket is szívesen fogadunk!
Az alábbi feladatokban számítanak az új kollegára:
Kaizen workshoppok szervezése 3 termelési területen
Kaizen ötletek kielemzése, költség-kalkulációk elkészítése
Projektek elindítása, nyomonkövetése, folyamat közben szükséges technikai eszközök beszerzése
Projektek lezárása (folyamatok dokumentációjának termelés felé továbbítása)
Megtakarítási folyamatok monitorozása, folyamatos frissítése, kontrolling felé riportálása
Termelés/logisztika támogatása, optimalizáló javaslatokkal segítése (költségcsökkenő ötletekkel pl. humán erőforrások, hibás folyamatok szempontjából).
Globális logisztikai rendszer fejlődésének elősegítése
Az ideális jelölt az alábbi kompetenciákkal bír:
Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök)
Kommunikációképes angol nyelvtudás (az interjú során tesztelésre kerül!)
Minimum 2 éves releváns tapasztalat
Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, PPT)
SAP rendszer ismerete
Autóipari minőségügyi szabványok ismerete (IATF, VDA)
Magabiztos, határozott, döntésképes, rugalmas személyiség
B kategóriás jogosítvány (országon belüli mobilitás lehetséges)
Mit kínál partnerünk a leendő kollegának?
Korrekt, senioritásnak, szakmai szintnek megfelelő bérezési struktúra, béren kívüli juttatási elemek
Kiszámítható, tervezhető, rugalmas, office time munkarend
Bónuszkategóriák
Hűségprémium (3/5 éves)
Ajánlási bónuszrendszer
Lakhatási támogatás
Munkába járási támogatás
HO opció próbaidőt követően
Modern, igényes, kulturált, innovatív munkakörnyezet
Karrierlehetőség, szakmai előrelépési opciók