Junior Gépészmérnök

Trenkwalder kft - Baranya County
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A gyártás során felmerülő hibák feltárása
A berendezések állaptának felmérése, és a megfelelő működés ellenőrzése
A berendezések meghibásodása esetén a probléma felmérése és elemzése
Egyeztetés a karbantartás többi területével a javítás menetéről
Elvárások / Requirements
Gépészmérnök végzettség vagy folyamatban lévő gépészmérnök tanulmányok (levelező szakon)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Terepi munka vállalása
Proaktív hozzáállás a feladatokhoz
Folyamatszemlélet
Pályakezdők vagy gépészmérnök egyetemi tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését várjuk!
Amit nyújtunk / Benefits
Modern, speciális technológia
Kiemelt bejárás támogatás
Cafetéria
Éves bónusz
Képzések, előrelépési lehetőség
Egészségmegőrzést támogató juttatások (sportolási hozzájárulás, egészségügyi szűrés)