Junior Brand Manager

Avalon park kft. - Miskolc
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Marketing stratégia implementálásában való részvétel és tervek nyomon követése, végrehajtásaprogramok, rendezvények kitalálása, közreműködők felkutatása és szerződtetésesocial media és google adwords hirdetések menedzselése, egyeztetés a grafikával és az ügynökségekkela park és a hotel mobil applikációjának folyamatos menedzselése, a tartalom aktualizálásakreatív szövegírás:
programok és aktuális ajánlatok, hírlevelek írásaonline és offline hirdetési anyagok elkészítése szövegezéstől a nyomdáig, grafika briefeléseforgatások és fotózások szervezése, a lebonyolításban aktív részvételtáblázatok kezelése és vezetésebeszámolók, riportok, prezentációk készítéseweboldalak és social media profilok tartalomkezelése és fejlesztésea park egységei számára rövid insta videók, reels tartalmak, TikTok videók forgatása és szerkesztése és kontentgyártás és -tervezésVáltozatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör;
Stabil, hosszútávú munkalehetőségUtazási támogatás és térítésmentes személyzeti étkezés;
Versenyképes bérezés;
Igényes munkakörnyezet;
Fejlődési lehetőség, karrier;
Fiatalos, lendületes csapat;
Folyamatos szakmai képzések és tréningekKedvezményes edzőtermi bérlet M1 FitnessMunkavégzés helye:
MiskolctapolcaSzívesen dolgoznánk veled, ha rendelkezel:
Legalább 2 év releváns marketing területen szerzett tapasztalattal, lehetőleg az idegenforgalombanAktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudással szóban és írásbanFelsőfokú gazdasági/marketing végzettséggelTerhelhetőséggel, rugalmassággal, kiváló kommunikációs készséggelMagas fokú precizitással, önálló feladat végrehajtással, kreativitássalTalpraesett, határozott, agilis személyiséggelSocial media platformok és trendek naprakész ismeretével„B” kategóriás jogosítvánnyalMi tesz Téged még különlegessebbé?Ha olyan munkára vágysz, ami egyben a szenvedélyed is!Ha szeretsz mindenben első lenni és olyan dolgokat csinálni, amit más még nem!