Jogi Előadó

Ikv ingatlankezelő és vagyongazdálkodó zrt. - Sopron
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Jogi előadó
Feladatok
Szerződések készítése, véleményezése,
Hátralékbehajtási és egyéb jogi ügyek intézése,
Társasházi alapító okiratok, társasházi szervezeti-működési szabályzatok készítése és véleményezése,
Szakmai állásfoglalások készítése.
Elvárások
Jogi egyetemi végzettség,
Legalább 2-3 éves szakmai gyakorlat,
Büntetlen előélet,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Kiváló szervező, problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség és kommunikációs készség,
Képesség az önálló, pontos, precíz munkavégzésre.
Előnyök
Jogi szakvizsga
Hátralékbehajtási területen szerzett gyakorlati tapasztalat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el online, vagy a 6722 Szeged, Dáni u. 14-16. címre postán.
A jelentkezésben kérjük feltüntetni jogi előadó munkakörre!

Jelentkezzen most a következőre:
Jogi Előadó