It Üzleti Elemző - Mobilbank

Magnet magyar közösségi bank zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és felhasználói területekkel, külső szállítókkalProjektekben való részvétel, ütem- és feladatterv szerinti kivitelezésÜzleti területektől érkező termék- és folyamatfejlesztési igények alapján részletes IT specifikációk készítéseEgyüttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivelIT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, user stroy-k, teszt tervek készítéseFejlesztések átvétele a szállítóktólSzervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelésFejlesztési feladatok nyilvántartásának naprakész vezetéseBarátságos légkör, elkötelezett csapatLehetőség otthoni munkavégzésreÉrtékközösség és felelős pénzügyi szemléletKellemes, kulturált munkakörnyezetHatározatlan idejű munkaviszony 3 hónapos próbaidőSzemélyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjátólCsatlakozási lehetőség mobiltelefon flottábaCéges programok és csapatépítő rendezvényekMinden hónapban egyszer közös reggeliDolgozói ajánlási programÉlet- és balesetbiztosításMunkavállalói résztulajdonosi programMunkavégzés helye:
Budapest Felsőfokú végzettség informatikai, gazdasági vagy műszaki területenMinimum 3 éves elektronikus csatornán szerzett szervezői tapasztalat mobilbankMS Office programok felhasználói szintű ismereteProduct owner és/vagy senior üzleti elemzői tapasztalat releváns területenKívánt jellemvonások:
Analitikus és strukturált gondolkodásÖnálló munkavégzésProaktív hozzáállásFeladatok/problémák átlátása és megoldásaSCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan ismereteRendelkezik rendszerintegrációs során szerezett tapasztalattalTeszteléssel kapcsolatos tapasztalatok, tesztelési alapelvek, folyamatok és eszközök ismereteSQL nyelv felhasználói szintű ismerete