Szenior Üzleti Elemző / Business Analyst – Fizetésforgalom

Erste bank hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Felfedezni a fizetésforgalom új trendjeit és részt venni a jövő fizetési megoldásainak kialakításában;
A fizetésforgalom és a nagyvállalati digitális csatornák mobilbank, internetbank, API csatorna, stb. fejlesztési folyamataihoz kapcsolódó üzleti elemzői feladatok végzésére;
A fejlesztési folyamatok, igények egyeztetésének és elkészítésének szakértői támogatására, hidat képezve az üzleti és IT területek között;
Az igényhez tartozóleghatékonyabb üzleti megoldás kialakításában részt venni;
Üzleti specifikáció, üzleti igények kidolgozásának szakértői támogatására;
A fizetésforgalmi és a corporate terület digitális csatorna fejlesztési projektjeiben folyamatos, aktív részvételre;
A fenti témákon keresztül a többi banki folyamat megismerésére.200 éves tudásunk és tapasztalatunk van a pénzügyekben és ambíciókkal teli terveink a jövőre nézve.
Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.
A visszajelzés hozzátartozik a mindennapjainkhoz, ezért nálunk lehetőséged van hierarchiától függetlenül a visszacsatolásra:
nem csak szívesen fogadjuk, kifejezetten számítunk is a véleményedre – fejlessz velünk együtt!
Lojalitás programunknak köszönhetően extra szabadsággal, tanulmányi támogatással, egészségbiztosítással segítjük testi és szellemi rekreációdat.
Lehetőséget biztosítunk arra, hogy otthonról végezd a feladataidat.
Inspiráló, színes és modern irodai környezetben dolgozunk, pazar dunai panorámával.
Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled:
nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!Felsőfokú gazdasági és / vagy informatikai szakirányú végzettséggel rendelkezel;
Legalább 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel IT vagy banki üzleti területen;
Banküzemi és pénzügyi ismeretekben jártas vagy;
Strukturált gondolkodással rendelkezel, gyorsan átlátod a komplex feladatokat;
Jó a kommunikációs képességed írásban és szóban;
Önállóság, kreativitás, talpraesettség, dinamizmus, gyors tanulási és innovációs készség jellemez;
Jó probléma megértési, megoldási képességed van és szeretsz csapatban dolgozni;
Angol nyelvtudásod legalább középfokú, aktív, tárgyalóképes.
Előnyt jelent:
Üzleti elemzői szakmai tapasztalat;
Digitális csatornáküzleti folyamatainak az ismerete;
Fizetésforgalom üzleti folyamatainak ismerete.