It Szolgáltatás Manager

Országos kórházi főigazgatóság - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Az informatikai szabályozások, folyamatok felülvizsgálata, karbantartása, dokumentálásának támogatása, a szervezeti igények kielégítése;
Az informatikai belső éskülső auditok támogatása – előkészítés, lebonyolítás, képződött feladatok nyilvántartása, utókövetése;
Kapcsolattartás az intézmények IT menedzsmentjével;
Az informatikai szolgáltatások nyújtásának megszervezése, felügyelete, a szolgáltatási folyamatok optimalizálása, a szolgáltatási szintek kezelése;
Kapcsolattartás a szolgáltatást nyújtó szállítókkal, szolgáltatókkal, valamint az IT szolgáltatást igénylőkkel.Felsőfokú végzettség;
ITIL Foundation V3 vagy V4;
Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat;
IT szolgáltatásmenedzsment eszközökkel kapcsolatos tapasztalat;
A minőségi hiányosságok irányelvek szerinti azonosításához és megszüntetéséhez szükséges jó elemzőképesség.Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat és/vagyállamigazgatásban szerzett tapasztalat. A feladatkör betöltéséhez szükséges személyes jellemzők:
Ügyfélközpontúság, kiemelkedő kommunikációs képesség;
Erős elemzőképesség, rendszer- és folyamatszemlélet;
Jó problémamegoldó képesség;
Felelősségteljes, megbízható személyiség. Feltételek:
Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,a pályázó nem áll újraalkalmazási korlátozás hatálya alatt Kit. 117. § 6, 8 bekezdése, illetve KTTV. 60. § 1 bekezdés i pontja szerint. Jogviszony:
kormányzati szolgálati jogviszonyba történő kinevezéssel, 6 hónapos próbaidő kikötésével. Foglalkoztatás időtartama:
határozott időtartam, 2029. december 31. napjáig. Munkavégzés helye:
Országos Kórházi Főigazgatóság, 1027 Budapest, Csalogány u. 47-49. Munkaidő:
heti 40 óra