Solution Sales, Datacenter & Cloud

Ntt ltd group services united kingdom limited - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A pozíciót betöltő kolléga felelős az adatközponti, és felhős projektek azonosításáért, fejlesztéséért és lezárásáért. A projektek személyre szabott többtermékes/többszállítós megoldásokat foglalnak magukban általában hardverrel, szoftverrel és szolgáltatásokkal. Alkalmazza az értékesítési készségeket a döntéshozókkal való kapcsolatteremtésre és lehetőségek bezárására. Lehetőséget ad át a szakmai kivitelező/tanácsadó csapatnak.Feladatok, felelősségek:
Kereslet generálása és DC/Cloud megoldások értékesítése:
Segíti az ügyfelek aktuális igényeinek azonosítását, valamint hatékonyan megfogalmazza, hogy az NTT miként tud hozzáadott értéket kínálni szolgáltatásaival és megoldásaivalSzoros együttműködés a Datacenter &
Cloud üzletággal, hogy felhasználói megoldásokat dolgozzon ki meghatározott ügyfélszegmensekre, és megszólítsa a megcélzott ügyfélbázist kampányokon keresztül, koordinálja ezeketKapcsolattartás a meglévő és új potenciális ügyfelekkelMegosztott stratégiák létrehozása az értékesítési célok eléréséhez, például új ügyfelek megkeresésére vonatkozó tervek kidolgozása, új ügyfelek megszerzése, ügyfelek elégedettségének növelése, ügyféllemorzsolódás minimalizálásaBelső csapatokkal szakmai és kereskedelmi való szoros együttműködés, hogy biztosítsa az ajánlatok nyomon követését, kezelését és időben történő kézbesítésétA Datacenter &
Cloud üzletág támogatása az értékesítési fázisbanAz ügyfélre dedikált Account Manager-ek támogatásaA Datacenter &
Cloud üzletág marketinganyagainak létrehozásában való részvételA marketing-el való együttműködésHozzájárul az NTT megoldásainak és szolgáltatásainak tudásbázisához a legjobb gyakorlatok, az iparági és technológiai trendek, belső érdekelt felekkel és ügyfelekkel való megosztásávalAmit kínálunk:
Teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem, alapbér + jutalékCafetériaEgészségügyi szolgáltatás ellátás MedicoverTelefon, laptop, vállalati gépjárműHome Office lehetősége betanulás után, irányadóan heti 3 napRugalmas munkaidőHosszú távú fejlődési lehetőségSzükséges ismeretek, készségek és tulajdonságok:
Támogatási szolgáltatások, tanácsadó szolgáltatások és műszaki szolgáltatások ismereteEredményközpontú megközelítés az üzleti értékesítésbenA pénzügyi kimutatások és mérőszámok mély ismerete, stratégiai ügyfélbeszélgetések lebonyolításaAlapvető jogi ismeretek, a szerződéskötési fázis támogatásáhozCsapattagok készségeinek és tudásának felmérése, ismereteÜgyfélközpontúság, problémamegoldó készségKiemelkedő üzleti érzék és tárgyalási készség a felek számára előnyös megoldások kidolgozásáhozLehetőségek proaktív és önálló azonosításának képessége;
kulcsfontosságú a vállalkozói gondolkodásmódCsapatjátékos – koordináció és kapcsolattartás több üzleti területtelGyors tanulási és alkalmazkodási képességMagyar és angol tárgyalási szintű nyelvismeretSzükséges tapasztalat:
Ügyfelekkel való erős kapcsolat kiépítésének képessége Értékesítési, szerződéskötési folyamatban és az ügylet jogi vonatkozásai kezelésében szerzett releváns tapasztalatÉrtékesítési, ügyfél-elköteleződési és üzletfejlesztési tapasztalat az érintett piacok és a piacra jutási stratégiák szükséges ismerete mellett3-5 év értékesítési tapasztalat IT vagy telekommunikációs szektorbanKiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyarántSzükséges képesítések és bizonyítványok:
Műszaki vagy értékesítési területen szerzett végzettség előnyNegotiation Skill módszertanok, pl. ScotworksMegoldásértékesítés/SPIN ismeretek