It Solution Architect

Recruby hungary kft. - Ferencváros
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

ACTIVE DIRECTORY, AZURE AD, SCCM, MS INTUNE... ISMERŐSEK? GYERE ÉS JELENTKEZZ! PARTNERÜNK VEZETŐ GLOBÁLIS VÁLLALAT, AKIK KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ ÉS VÉGTELENÜL ÚJRAHASZNOSÍTHATÓ FÉM CSOMAGOLÁSOK GYÁRTÁSÁVAL FOGLALKOZNAK ÉS CÉLJUK, HOGY VEZETŐKKÉ VÁLJANAK EZEN A TERÜLETEN.
IT Solution Architect
Feladatok
Megoldások ütemtervének meghatározása
Tervezési módszertanok bemutatása
Szerepvállalás kulcsfontosságú csapattagként, vezetői szerep betöltése a megoldás tervezésében, fejlesztésében és a projekt végrehajtásában
Segítség nyújtása a problémák megoldásában és az IT csapat támogatása
Megoldási koncepciók kommunikálása a vezetés minden szintjével
Elvárások
5+ év tapasztalat Solution Architect pozícióban
Microsoft Active Directory, Azure AD, SCCM, Intune tapasztalat
Adatkezelésben szerzett gyakorlat (integráció, adatmodellezés, adatminőség menedzsment)
Önálló munkavégzés
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
Előnyök
Gyártási területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Globális munkakörnyezetet, ahol számít a fenntarthatóság
Teret a kreativitás kibontakozásához és az új dolgok kipróbálásához
Hybrid munkavégzést és modern irodaházat
Budapesten Inspiráló szakmai közeget, támogató kollégákkal
Munkavégzés helye
Budapest IX. kerület