Microsoft Power Platform Automate Rpa Fejlesztő

O. f. sz. zrt. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Ismétlődő manuálisan hatékonytalan folyamatok elemzése és azok hatékony automatizálásának megtervezése és végrehajtásaVállalat belső és külső ügyfél folyamatainak automatizálása, automatizált megoldások kialakítása az üzleti igények alapjánEgyüttműködés a vállalati egységekkel az automatizált folyamatok megvalósítása érdekébenMicrosoft PowerAutomate, esetleg egyéb automatizálási eszközök használata a folyamatok optimalizálásához és automatizálásáhozRészvétel RPA Robotic Process Automation és DPA Digital Process Automation projektekben és megvalósításbanAlapszintű rendszerismeret és problémamegoldó készségek alkalmazása az automatizált folyamatok fejlesztése soránBPMN keretrendszer használata a folyamatok modellezéséhez és dokumentálásáhozIT rendszerek ismerete és architektúrában való otthonos mozgásEgy innovatív, legfrissebb piaci trendeket követő vállalatnál van lehetőséged dolgozni, a dinamikus növekedést segíteni, támogatniFolyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőségAgilis csapat részese lehetsz, támogató légkörVersenyképes fizetésMélyreható ismeretek és tapasztalat a MS Power Automate platformon való flow-k és robotok kialakítása terénKiváló problémamegoldó készség és analitikus gondolkodásmódIT végzettség,. NET fejlesztő szaktudás, automatizálási folyamatok iránti érdeklődés Power Platform Functional Consultant Associate / Power Platform Developer Associate certifikátokkal rendelkezik Rendszerszervezői ismeretekAlapvető programozási ismeretekBPNM és egyéb folyamat ábrázolási ismeretekKiváló kommunikációs készség és képesség arra, hogy összetett technikai megoldásokat érthető módon közvetítsErős stressztűrő képesség és alkalmazkodó képesség egy gyorsan változó környezetbenSzoros együttműködés a vállalat Üzleti és Informatikai területeivelFolyamatszervezési tanulmányok Banki rendszerek ismeretePowershell ismeretekPower Platform Solution Architect Expert certifikáttal rendelkezikVállalati / nagyvállalati IT architektúra ismeretekFrontend és backend rendszerek ismerete