It Security Expert - Technical Advisories @ Rheinmetall 4ig Digital Services

Rheinmetall 4ig digital services - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

  • Sikeresen elvégzett informatikai tanulmányok vagy hasonló képzés.
  • Többéves szakmai tapasztalat a biztonságirányítás vagy az IT-infrastruktúra fokozott biztonsági követelmények melletti üzemeltetésének irányítása terén.
  • Adminisztratív tapasztalat a következő területek legalább egyikén:
    informatikai hálózat, szerverek, az operációs rendszerek vagy az alkalmazások üzemeltetése.
  • Módszertani ismeretek (ideális esetben CISSP vagy CISM tanúsítvánnyal) az IT biztonság vagy a biztonságirányítás területén.
  • Az ITIL és/vagy ISO27000 folyamatok és nemzetközi szabványok ismerete.
  • Nemzetközi együttműködési gyakorlat.
  • Munkalátogatások külföldi irodáinkban.
  • Kiemelkedő kezdeményezőkészség, technológiai affinitás, kreativitás, valamint csapatorientált és önálló munkavégzés.
  • Tárgyalóképes angol, német és magyar nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt.

A Rheinmetall 4iG Digital Services Kft. (R4) a Rheinmetall, a védelmi- és autóipari termékek világszerte vezető szállítójának, valamint a 4iG, Magyarország vezető IT rendszerintegrátorának a közös vállalata. Az R4 2022 végén alakult budapesti székhellyel és azzal a kezdeti feladattal, hogy a Rheinmetall helyi leányvállalatai számára projektekkel és üzemeltetéssel kapcsolatos informatikai szolgáltatásokat nyújtson Magyarországon és világszerte. Az üzleti igények és lehetőségek alapján az R4 tervezi, hogy fokozatosan bővíti szolgáltatásai terjedelmét a belső és külső ügyfelek számára egyaránt. Röviden összefoglalva:
az R4 egy start-up vállalkozás garantált sikerrel. A vállalat gyakorlatias megközelítése, az anyavállalatok folyamatos növekedése és szakmai támogatása rendkívül előnyös számunkra. A cégcsoport által biztosított üzleti lehetőségek, a szilárd felépítés, valamint az anyavállalataink elkötelezettsége kiemelkedő fejlődési lehetőségeket kínál az R4-nek, következésképpen a társaság minden alkalmazottjának is, mivel egy nemzetközi és dinamikus munkakörnyezetben rengeteg érdekes feladat és kihívás vár ránk.

Amivel várunk Téged

  • Fontos, kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Része lehetsz a Rheinmetall és a 4iG egyedülálló növekedési történetének, amely kiemelkedő fejlődési és karrierlehetőségeket kínál számodra
  • Betekintést nyerhetsz a védelmi és autóiparba
  • Megismerheted a Rheinmetall és a 4iG világszerte több mint 30.000 nagyszerű kollégából álló szakmai közösségét
  • Szakmai képzéseken és rendezvényeken vehetsz részt
  • Élvezheted a nemzetközi, rugalmas és modern munkakörnyezet előnyeit egy budapesti irodában, de akár 90%-ban távmunkavégzésben is dolgozhatsz.

,[Részvétel az informatikai és információbiztonsági koncepcionális és stratégiai fejlesztésekben (ISMS/Cybersecurity Governance Framework)., Hozzájárulás az IT biztonsági ellenőrzésekhez az információbiztonsági csoporttal összehangoltan., Külső IT-biztonsági szabványok és jó gyakorlatok (ISO27001, NIST SP 800-171, Cyber Essentials, CIS Controls és BSI szabványok) integrálása a Rheinmetall IT-biztonsági szabványaiba (IT Security Technical Standards)., Az IT biztonsági előírások és szabványok, valamint az informatikai védelemre vonatkozó előírások (IT Security Baselines) létrehozása, felülvizsgálata és továbbfejlesztése., Minőségbiztosítás az IT-biztonsági előírások és szabványok életciklusának folyamán., Az IT-biztonsági műszaki szabványok és konfigurációs előírások központi kezelésének biztosítása cégcsoporton belül., A biztonsági frissítésekkel foglalkozó tanácsadó szolgálatnak és folyamatainak támogatása és minőségbiztosítása., IT biztonsági előírások terjesztése a cégcsoport IT biztonsággal foglalkozó menedzserei és a műszaki igazgatók és szakértők számára.] Requirements:
Degree, CISSP, CISM, ITIL Additionally:
International projects, Rugalmas munkaidő, Szakmai képzések, Free coffee, Mobile phone, In-house trainings, Külső képzés.