It Rendszer Mérnök

Contemporary amperex technology hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A feladataid lesznek:
Informatikai rendszerek bevezetése a tervezés, konfigurálás és hibaelhárítás tekintetében;
A társosztályok követelményeinek összegyűjtése és elemzése;
Költséghatékony megoldások tervezése, fejlesztése és biztosítása;
Rendszerek és üzleti folyamatok optimalizálása hatékony, megbízható és magas értékű szolgáltatások elérése érdekében;
Technikai támogatásnyújtása a rendszer hatékonyságának és megbízhatóságának növeléséhez közepesen összetett feladatok és/vagy tevékenységek kezelésével;
Együttműködés a vállalat informatikai részlegével.
Amit tőled várunk:
Felsőfokú végzettség a számítástechnika területén;
Tárgyalóképes angolnyelvtudás szóban és írásban;
Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat;
IT folyamatirányítási ismeretek;
Analitikus, problémamegoldó attitűd;
Szervezeten belüli hatékony együttműködés más részlegekkel;
Hatékony időgazdálkodási készség;
Erős prezentációs készség;
Interkulturális kompetencia;
Debreceni munkavégzés vállalása.
Előnyt jelent:
Projektmenedzsment és ITIL tanúsítvány;
Kínai nyelvismeret;
Tapasztalat a folyamat- és/vagy minőségirányításban.
Amit mi biztosítunk:
Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
Szakmai fejlődési lehetőségek;
Modern munkakörnyezet;
Együttműködés egy kulturálisan sokszínű csapattal;
Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.