Service Desk Agent Angol És Német Nyelvtudással 24/7

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A beérkező hiba és kérésjegyek feldolgozása 24/7 műszakban dolgozó csapat részeként
A feldolgozott jegyek ellenőrzése backlog
Különböző riportok készítése a jegyekről illetve ezen jegyek szétosztása a Service Desk csoporton belül
Jegyek feldolgozása a Service management rendszerben, kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása
Kapcsolattartás a különböző IT területekkel a jegyek megoldásának érdekében
Az IT tudásbázis anyagának frissítése, dokumentációk írása, gyakori problémák megoldásának dokumentálásaFontos, kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
Része lehetsz a Rheinmetall és a 4iG egyedülálló növekedési történetének, amely kiemelkedő fejlődési és karrierlehetőségeket kínál számodra
Betekintést nyerhetsz a védelmi-, és autóiparba
Megismerheted a Rheinmetall és a 4iG világszerte több mint 30.000 nagyszerű kollégából álló szakmai közösségét
Szakmai képzéseken és rendezvényeken vehetsz részt
Élvezheted a nemzetközi, rugalmas és modern munkakörnyezet előnyeit egy budapesti irodában, de akár 100%-ban távmunkavégzésben is dolgozhatsz.IT mérnöki végzettség, vagy releváns munkatapasztalat
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Angol és német nyelv társalgási szintű ismerete
Naprakész tudás a számítógépes architektúrákkal és különböző hardware-kkel kapcsolatban
Minőség és megoldásorientált gondolkodásmód
Erős kommunikációs készség, csapatmunka, kitartásITSM folyamatok ismerete
ServiceNow tapasztalat
Hardware alkatrész rendelési folyamatok ismerete